סיורים בבוקרשט

האתנאום הרומני בבוקרשט

כמה מילים על בוקרשט

בוקרשט, בירת רומניה, הנקראת גם פריז הקטנה, היא עיר עתירת היסטוריה ותרבות, המשלבת בין ישן לחדש בהרמוניה מרהיבה. מארמון הפרלמנט העצום (מקום שני בגודלו בעולם אחרי הבפנטגון) ועד לגנים ופארקים ירוקים. בוקרשט מציעה חוויה עשירה ומגוונת.

סיורי ההיסטוריה והתרבות שלנו מאפשרים לגלות את הארכיטקטורה המרהיבה המושפעת מהאדריכלות הצרפתית, הכנסיות העתיקות בסגנון בראנקובנסק והאתרים ההיסטוריים החשובים של העיר.

סיורי המורשת היהודית ברובע היהודי של בוקרשט חושפים את תרומתה העשירה של הקהילה היהודית להיסטוריה והתרבות המקומית.

בבוקרשט כל פינה מספרת סיפור. מהשוק העתיק אובור ועד למוזיאון הלאומי לאומנות, מוזיאון הכפר ועוד 80 מוזיאונים הנמצאים ברחבי עיר.

בסמוך לבוקרשט ישנם אתרים נוספים שכדאי לבקר בהם במהלך הביקור בעיר. אתר THERME, אתר ספא עם מים חמים שהמקורות שלהן הן מעינות שנמצאים מתחת לאדמה. עיצוב האתר מושך תיירים רבים.

כמו כן ניתן לבקר בארמון והגנים של מוגושואיה, מכלול מבנים שנבנו בסגנון בראנקובנסק ע״י אחד משליטי ולאכיה קונסטנטין ברנקוביאנו.

אני מזמין אתכם לחוות את הקסם הייחודי של בוקרשט, ולגלות, בסיורים מותאמים אישית, את סיפוריה המרתקים המובילים אתכם ללב התרבות וההיסטוריה של העיר.

הסיורים שלנו בבוקרשט

בוקרשט - בית הפרלמנט

סיור פנורמי עם רכב

בואו לחוות את כל האתרים החשובים בבוקרשט ברכב, בכל מזג אוויר, בסיור פנורמי פרטי עם מיקי קורן, מדריך טיולים ישראלי יליד רומניה בעל רישיון של משרד התיירות הרומני.

הסיור הפנורמי אורך כארבע שעות, כולל עצירה לקפה ועוגה על שפת האגם הראסטראו, וטעימות בשוק הססגוני אובור.

הסיור מתבצע ברכב ממוזג, בתשלום שווה לכל כיס והוא מתאים גם לאנשים שמתקשים ללכת הרבה ברגל.

הסיור בתשלום

בית הכנסת הכוראל בבוקרשט

סיור ברובע היהודי של בוקרשט

הרובע היהודי בבוקרשט הוא אחד מהרובעים הצמודים לעיר העתיקה של בוקרשט, הבירה של רומניה.
הרובע מהווה הוכחה תרבותית והיסטורית חשובה לקיום של מאות שנים של נוכחות היהודים בבוקרשט וברומניה בכלל ומשמש כמרכז החיים היהודיים בעיר מאז ימי הביניים.

ברובע ניתן למצוא את בית כנסת המפואר "בית הכנסת הקורלי", בית הספר היהודי "לאודר רעות" ותיאטרון היהודי. הסיור ברובע היהודי או מה שנשאר ממנו אחרי ההריסות משנות ה-80, נמשך כשעתיים ונעזרבתמונות וסיפורים האישיים שלי. תקבלו תמונה על העבר המפואר של הקהילה היהודית בבוקרשט לפני מלחמת העולם השניה כשבבוקרשט חיו כ-100000 יהודים, כ11% מאוכלוסיית העיר.

בואו להתרשם מסיור מרתק ברובע היהודי עם מיקי קורן, מדריך מוסמך לרומניה ובוקרשט.

הסיור בתשלום

אגם ופארק הרסטראו בבוקרשט

סיור משולב רגלי ואופניים בצפון היוקרתי של בוקרשט

בואו לחוות את כל האתרים היפים של הצפון היוקרתי של בוקרשט, בסיור משולב רגלי ועם אופניים עם מיקי קורן, מדריך טיולים ישראלי יליד בוקרשט בעל רישיון של משרד התיירות הרומני.

הסיור המשולב מחולק לשנים, בחלק הראשון סיור רגלי לאורך שדרת הטייסים עם הארמונות והוילות היוקרתיות שאשירי בוקרשט בנו בין המלחמות, ונמשיך עם סיור אופניים באזור הפרק הכי גדול של בוקרשט, פרק הראסטראו (PARC HERASTRAU).

נעצור גם בקונדיטוריה היוקרתית זקסה (ZEXE) לטעום מהעוגות עם קפה.

הסיור בתשלום

סיורים חינם בבוקרשט

(רגלי, על בסיס טיפ)

Bucharest street, Romania

סיור רגלי במרכז השוקק של בוקרשט והרובע היהודי

בואו לחוות את בוקרשט כמו שמעולם לא חוויתם עם מיקי קורן, מדריך טיולים ישראלי יליד רומניה בעל רישיון של משרד התיירות הרומני. הסיור אורך כשעתיים וחצי וכולל עצירה לקפה וטעימות של מאכלים רומנים אותנטיים שאותם מביא המדריך בתחילת הסיור.

הסיור ללא תשלום (WALKABOUT FREE TOURS) והוא על בסיס טיפ.

אגם ופארק הרסטראו בבוקרשט

סיור רגלי ברובע פרימאוורי ופארק הראסטראו

בואו לגלות את ההיסטוריה של הרובע היפה בבוקרשט היכן שהתגוררה משפחת צ’אושסקו ואנשי האליטה הקומוניסטית, עם מיקי קורן, מדריך טיולים ישראלי יליד רומניה בעל רישיון של משרד התיירות הרומני.

הסיור נמשך כשעתיים וכולל גם עצירה לקפה, וטעימות של מאכלים רומנים אותנטיים שאותם מביא המדריך בתחילת הסיור.

הסיור ללא תשלום (WALKABOUT FREE TOURS) על בסיס טיפ

שער הניצחון בוקרשט

סיור רגלי מרתק בצפון היוקרתי של בוקרשט

בואו לחוות את היוקרה של בוקרשט ולגעת בנבכי ההיסטוריה המרתקת שלה, עם מיקי קורן, מדריך טיולים ישראלי יליד רומניה בעל רישיון של משרד התיירות הרומני.

הסיור אורך כשעתיים, כולל עצירה לקפה, וטעימות של מאכלים רומנים אותנטיים שאותם מביא המדריך בתחילת הסיור.

הסיור ללא תשלום (WALKABOUT FREE TOURS) על בסיס טיפ.

מוזמנים לחוות את הטיולים שלנו

דואר אלקטרוני
miki.koren.tours@gmail.com
וואטסאפ
972-523995475+