טיולים מחוץ לבוקרשט

ברשוב - מבט על

כמה מילים על הטיולים יומיים מחוץ לבוקרשט

הטיולים היומיים להרי הקארפטים ברומניה מבטיחים חוויה בלתי נשכחת ממעמקי ההיסטוריה והטבע המרהיב של האזור.

למרות שרומניה גדולה מישראל פי 10, סיור היומי נותן אפשרות "לטעום" מעט מהנופים, מהחיים של המקומיים, מההיסטוריה העשירה ומהאוכל המקומי. נתרשם בכל מסלול מאטרקציה אחרת, מכרה מלח, טירות דומות לאלה שבמערב אירופה, אגמים עם מים צלולים, ערים עתיקות, כפרים פסטורליים ובמיוחד מנופים מרהיבים של הרי הקארפטים, המזכירים את הרי האלפים, הדולומיטים והרים אחרים בשוויץ, אוסטריה ומרכז אירופה.

הכול בליווי סיפורים ואגדות מהיסטוריה עשירה והפולקלור הרומני. הסיורים מתרכזים בלהביא אתכם למקומות הייחודיים והיפים ביותר של רומניה ובלהעניק לתייר חוויה בלתי נשכחת של הארץ היפה הזאת.

הטיולים היומיים שלנו מחוץ לבוקרשט

ארמון פלש בסינאיה

טיול יום למכרה מלח סלאניק פראחובה, כפרים ציורים, סכר פאלטינו וסינאיה

הטיול למכרה מלח סלאניק פרחובה, אגם פאלטינו וסינאיה יתן חוויה מושלמת על כמה מאתרים היפים הנמצאים בהרי הקארפטים, מאוצרות הטבע  של רומניה משולבים עם ארוחה במסעדה רומנית.

Castelul Bran

טיול יום להרי הקארפטים במסלול  סינאיה, בראן, ברשוב

הטיול הקלאסי במסלול סינאיה, בראן, בראשוב נותן טעימה קטנה מההיסטוריה של רומניה המשולבת בתמונות מרהיבות של הרי הקארפטים שהירוק הוא צבעם הדומיננטי. טירות, עיר עתיקה גרמנית וסיפור של הרוזן דרקולה הערפד ברומן של הסופר האירי בראם סטוקר.

Lacul Bolboci

טיול יום להרי הקארפטים במסלול  אגם בולבוצ' , מערה ילומיצה וסינאיה

הטיול במסלול אגם בולבוצ', מערה ילומיצה וסינאיה יתן אפשרות להכיר גם כפר צועני, אגם יפה בין ההרים וגם תופעת הטבע כמו מערה יפה בתוך ההר. בסיום נגיע לעיירת הנופש סינאיה שבה מצויה הטירה המפורסמת פלש, פנינה  ארכיטקטונית בין היפות באירופה.

מוזמנים לחוות את הטיולים שלנו

דואר אלקטרוני
miki.koren.tours@gmail.com
וואטסאפ
972-523995475+